תמיכה בגמדים

למה לתמוך בגמדים?

מדי שבוע אנחנו מעלים פרק חדש (רשימה לפי נושאים, להתמצאות), ולעיתים גם כתבה או הקלטת משחק חדשה.

באופן שוטף אנחנו מעדכנים את העמוד המרכז את כל משחקי התפקידים בעברית – אתרים בולטים, תוכניות יוטיוב בעברית, משחקים שתורגמו בחינם, ועוד; ומרכזים מדריכים במגוון נושאים הרלוונטיים לשחקני תפקידים, עם מדריך חדש אחת לחודש-חודשיים. אנחנו מעדכנים בפייסבוק, טוויטר וגוגל+ על בסיס שוטף בכל חדשה רלוונטית לשחקני תפקידים ישראלים, חדשים או ותיקים.

בנוסף אנחנו עורכים מדי פעם יוזמות לעידוד תחום משחקי תפקידים בארץ, כדוגמת מרתון צדקה או הכבשן.

כל זה נעשה, כמובן, על חשבון זמננו החופשי (והתחזוקה גם עולה כסף). אם לדעתכם ההשקעה הזו ראויה לתגמול, או אם אתם נהנים מהתוצרים שלנו ורואים בהם ערך, אנא שקלו לתמוך בנו באחת או יותר מהדרכים הבאות.

איך לתמוך בגמדים?

לספר על הפודקאסט לחברים – הדרך העיקרית בה אנחנו מגיעים להגיע לקהל חדש, היא באמצעותכם. אם אתם חושבים שאנחנו אחלה, מצוין! (ותודה!) אנא עשו את מה שהייתם בוודאי עושים בכל מקרה, וממליצים לחבריכם לקבוצה, או כאלו שסקרנים לגבי משחקי תפקידים, על הפרק שאתם הכי אוהבים. תנו להם קישור, ונקווה כולנו שזה ימצא חן בעיניהם גם.

השתמשו בנו – נתקלתם באיזה פורום או קבוצה בשאלה שענינו עליה באחד הפרקים? יש מישהו שמבקש עזרה בתחום שכתבנו עליו מדריך? חבר שלכם מחפש התחלה מהירה שאתם זוכרים במעורפל שתורגמה כבר לעברית? קפצו לאתר, קחו את הקישור הרלוונטי, והשתמשו בו. בשביל זה אנחנו כאן. זה נותן לנו מלא סיפוק.

לקנות משהו שבכל מקרה התכוונתם לקנות, דרך קישור אפילייט שלנו – אם אתם מתכוונים לקנות משחק חדש דרך DrivethruRPG, או Book Depositoryתוכלו להיכנס לאתר דרך הקישורים שכאן, ואנחנו נקבל עמלה קטנה בזכות זה ש-"שהבאנו אתכם" לאתר. זה לא מייקר את מחירו של המוצר.

להצטרף למנויים שלנו – אפשר פשוט להצטרף לשירות "גרופי'ס" של מימונה, המבוסס על מודל Patreon, בו אתם מחליטים כמה השירות שאנחנו מספקים שווה לכם. 5 ש"ח לחודש שקול לבערך שקל אחד לפרק; 20 ש"ח לחודש זה כמו לקנות לשנינו קפה או בירה, או 5 ש"ח לפרק. המנויים גם מקבלים גישה לכל מסמכי סדרת "Three Suggestions" הזמינה גם ב-DrivethruRPG (אפשר לקנות את המוקדמים גם בעברית, בחנות גיבורים). לעיתים אנחנו עושים עם המנויים דברים נוספים – אם אנחנו צריכים לבחור בשחקן נוסף למרתון, למשל, נבחר אותו מתוך המנויים.

לתמוך בנו אישית – אתם יכולים לבוא לאירועים או לסדנאות של אורי, או לרכוש את המשחקים של אביב או של ערן, או לתמוך בפטראון של הקומיקס והפרויקטים של ערן, או לעקוב אחרינו בטוויטרים ובפייסבוקים ולהגיד אהלן, גם זה נחמד לנו מאוד.

 

תודה!
ערן, אורי ואביב

Comments are closed.

  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.