יעד חדש, תמורות חדשות

נותרו עוד כמה ימים אחרונים לקמפיין, וכמו כל גמד טוב, זה הזמן לדחוף בכוח קדימה תוך הסתערות.

יעד חדש – קומיקס רשת של אביב אור וערן אבירם

אביב ואני עבדנו כבר מספר פעמים על קומיקס משלנו, למשל בוובקומיקס הדו-שבועי "וי בריבוע" שפנה לגיימרים, ובפרויקט "סינגולריות 1885" שמתהווה כבר כמה שנים. אם הקמפיין הגמדי יגיע ל-10,000 ש"ח, אביב ואני נאפיין, ניצור ונתחיל לכתוב באופן קבוע וובקומיקס שפונה לשחקני תפקידים וגיימרים בכלל.

תמורות חדשות – מלא משחקים

כל אחד משלושת המנחים המתנדבים האלו מריץ משחק אחר לגמרי; כל הצעה מיועדת לקבוצה של עד ארבעה משתתפים.
ערן וייס יריץ לכם היכרות עם השיטה המצוינת "גורל", אותה הצגנו בפרק של הפודקאסט. אפילו יותר מזה, המשחק יתרחש בעולם של תיקי דרזדן, עולם של פנטזיה מודרנית המבוסס על סדרת הספרים המעולה (סדרת הספרים היחידה שאני עוקב אחריה באדיקות כרגע, מלבד הערפילאים). אתם רוצים לשחק עם ערן כי הוא יראה לכם את אחת השיטות הטובות בעולם, באופן אלגנטי וזורם.
דודי קאופמן, אחד ממנחי המשחקים החיים המנוסים בארץ (אותו אירחנו בפרק "למה לארפ?"), התנדב להריץ את משחקו "איטרסטלה", המשחק מיועד לארבעה שחקנים וכולל הקרנת סרט ומוסיקה. דודי יגיע לביתו של השחקן, איפשהו באזור גוש דן רבתי (ואולי אפילו מעבר, צרו איתנו קשר), עם מקרן ומערכת הגברה; זו גם הסיבה לעלות הגבוהה יותר. אתם רוצים לשחק עם דודי כי הוא אדם שלא מסתפק בשולחן, וכל החדר יהפוך לחלק מהמשחק שלכם.
עדי אלקין, מנחה ותיקה שהמציאה את המושג "הו!" ואחת הזוכות בהנחיה אולימפית 5, עברה לאחרונה לארה"ב ולכן תריץ משחק אונליין (ובשעות מוזרות). אתם רוצים לשחק עם עדי כי היא יודעת דמות עמוקה מהי, ויש לה דרכים לעודד אתכם לשחק כך.
גמדים ללא שחקן – בעקבות הצעת המשתתפים בצ'אט במהלך מרתון צריח הברקת, אורי או ערן יבואו להשתתף כדב"ש במשחק שלך, לגלם דמות במשך מפגש אחד. אורי יכול להגיע פיזית לאזור המרכז, אבל ערן יכול להשתתף במשחק אונליין בלבד. תאמו מולנו איזה דב"ש תרצו שנגלם – הדמות שנשחק היא כלי של המנחה, יש המון דברים שאפשר לעשות!

ועוד ועוד

עוד נותרו מקומות בסדנת האילתור לשחקנים שמעביר אורי; יש עוד כרטיסים ל-"משתה הגמדים 2", ערב משחקים שיוקדש למשחקי תפקידים; ונותרו עוד שני נושאים לפרקים, לבחירתכם!

פרטים נוספים בקמפיין המימון הגמדי במימונה.

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.