כתבו עלינו ב-"הארץ", ותמורה חדשה לפני הסוף

dwarves_haaretz2כתבו עלינו ב-"הארץ"!

דידי חנוך, אושייה בקהילת המד"ב בישראל (ואנחנו לא נוהגים להשתמש במילה "אושייה" סתם ככה, אתם יודעים) כתב על הצלחת קמפיין המימון שלנו בטור בעיתון ה-"ארץ", ואנחנו מודים לו על כך.

תמורה חדשה: ספר משחק!

ביום שני מסתיים הקמפיין, אז זה הזמן להוסיף עוד תמורה אחת אחרונה: 10 עותקים של ספר המשחק "לשחק באור המנסרה", הספר שכתבה אשתי דסי עוד בטרם פגשתי אותה, ובזכותו נפגשנו (היא חיפשה עורך, אני הייתי עורך, יצאנו, התחתנו). לכל ספר תצורף גלויה עם הקדשה וחתימה של דסי.

בספר משחק, הקורא הוא הגיבור – הוא בוחר כיצד מתקדם הסיפור, מה תעשה הדמות, ואיך הכל יגמר. בסגנון ספרי "כישוף" או "צמרמורת").

ב-"לשחק באור המנסרה" אתם משחקים את אורגנבלד, גנב שברח מהכלא ומוצא את עצמו בעמק מקולל. האם ינסה להיות גיבור ולהציל את העמק מהקללה, או שישאר נאמן לעקרונות הגנבים ויפעל בשירותה של המכשפה? האם יעזור לנסיך לשמור על כתרו, או שיתמוך במורדים ויפיל אותו מכסאו? זהו ספר משחק חכם בהרבה מספרי כישוף הרגילים, שמאפשר לכם להסתובב בעמק ובעיר באופן חופשי, בזכות מערכת חותמות שמאפשרת לספר "לזכור" מה עשיתם.

לכבוד המאורע שיקמתי את האתר הישן של הספר, עם כל ההסברים והבונוסים. ניתן למצוא אותו כאן!

בונוס לכל המשקיעים

החלטנו להודות לכל המשקיעים שהיו ועוד יהיו באופן פיזי יותר מסתם "תודה!", ולכן יש לנו שתי מתנות עבורכם.

הראשונה: איתמר ראוך (זלקה ממרתון צריח הברקת) יסרוג בובת גובלין במיוחד עבורנו, ונגריל אותה בין כל המשקיעים (תמונה להמחשה; זהו הדגם עליו יתבסס). עלות המשלוח עלינו.

השניה: כל משקיע יקבל קוביה עם לוגו הקסדה הגמדית. נצרף אותה לתמורה אחרת אם אפשר, או שפשוט תוכלו לאסוף אותה במשתה הגמדים בדצמבר (כל משתתף בו יקבל קוביה גם כן. יש כפל קוביות!).

היעד הסודי אינו עוד

היעד הסודי האחרון היה הקלטת תסכית איכותי (בהשראת תסכיתים מודרניים כדוגמת Welcome to Night Vale). זה הגניב אותנו, ואפילו אספנו כבר שני כותבי תסריטים מעולים מקהילת המד"ב, אבל החלטנו להוריד אותו בכל זאת. עכשיו שאנחנו מתקרבים להגשמת הוובקומיקס, ישבנו וחשבנו שוב, והחלטנו שמספיק "יעד יצירתי שאינו באמת חלק מהפודקאסט או כלי לשחקני תפקידים" אחד.

אם נעבור את 10,000, הכסף הנוסף יוקדש להגדלת התקציב של חבילת התמיכה – עכשיו זה היעד היצירתי שלכם.

 קמפיין המימון הגמדי – קדימה, אל פסגת ההר!

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.