החליטו על הסקירה הבאה שלנו

כשפתחנו Affiliate באתר המשחקים DrivethruRPG, התחייבנו שנעשה סקירות על כל המשחקים שנרכוש באמצעות הכסף שנאסף בו. זו התגלתה די מהר כהתחייבות מטופשת, כי הצטבר יותר כסף מכפי שציפינו, מהר מכפי שציפינו, ויצא שאנחנו יכולים לקנות די הרבה PDF-ים. אז קנינו, אבל לא הספקנו לעשות את הסקירה – כי החלטתי לקנות כמה שיטות אובסקיוריות (גם אם מעניינות), ולא ממש יוצא לעשות על דבר כזה סקירה בפודקאסט. בינתיים עברנו לאתר חדש והתחלנו לכתוב כתבות, וזה נראה כמו מקום הגיוני לעשות בו סקירות, אבל בו-בזמן, הצטברו כבר עוד מלא PDF-ים חדשים (כי עשיתי רכישה גדולה כשהיה את שבוע "משחקי תפקידים לילדים", כי גם זה מעניין אותי).
ומה קרה מאז? נכון, הצטבר כבר עוד סכום. וגם בחשבון שלנו ב-Bookdepository, כי לשמחתנו אתם רואים לנכון להשתמש בקישור שלנו כשאתם עושים שם רכישות.

אני עובד כעת על סקירה על Hero Kids, כי לדעתי חשוב שתהיה סקירה בעברית על משחק הילדים המוביל כרגע. מיד אחריה אני מתכנן סקירה על Little Wizards, שנראה כמו משחק הילדים הטוב ביותר כרגע. כמו כל דבר אחר שאנחנו עושים, אשתדל לשים דגש על שאלה אחת – האם אתם רוצים לקנות את זה. זו גם הסיבה שאני משתמש במילה סקירה (review) ולא ביקורת, שנוטה למשוך לכיוון ביקורת אמנותית או מקצועית (critique); יש לזה מקום, כמובן, אבל המטרה המוצהרת שלי היא לספק מידע צרכני, כדי שתדעו אם זה משהו שמתאים לצרכים שלכם ושווה את הכסף.

על מה תהיה הסקירה הבאה בתור? השמיעו קולכם ותנו דיעה.
הנה כל שאר המשחקים שיושבים אצלנו בחשבון. אני מאמין שנגיע לכולם, בסופו של דבר, אבל מה בעדיפות גבוהה מבחינתכם? או לחילופין, איזה מוצר אחר לגמרי הייתם רוצים שנסקר? יש לנו מספיק כסף כדי לקנות את רוב ה-PDF-ים, ובתוך כמה חודשים יהיה גם מספיק כדי לקנות משחק פיזי.

FirstFable – עוד משחק לילדים, שנראה פשוט ונחמד.
Michtim: Fluffy Adventures – עוד משחק לילדים, שנראה חמוד וחכם.

Liberation of the Demon Slayer – מגה מבוך שזכה לאיזו המלצה איפשהו; יש לי חולשה לכאלה. יש לי איזה עשרה.
MYRIAD SONG – Role-Play Adventure of Ten Thousand Worlds – משחק הרפתקאות מופלאות בחלל! עם מלא מכאניקה.
Our Last Best Hope – משחק סיפורי בסגנון סרטי "אסון נורא עומד להשמיד את העולם וקבוצה של חברוקים מנסה לעצור זאת".
Scarlet Tales 0 – The Secret of mud castle – חלק ראשון של סדרת ספרי משחק שזכתה להמלצה איפשהו. יש לי חולשה גם לכאלה.
Spellbound Kingdoms – משחק עם מערכת קרב שנראית מאוד מעניינת, גם אם מורכבת. בכל מקרה, שונה מכל מה שראיתי בעבר.

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.