תמכו בנו בפטראון

פטראון הוא אתר פופולרי שמאפשר לצורכי תוכן לתמוך ביוצרי התוכן החביב עליהם. למה לעשות זאת? יש כל מני סיבות.

  1. אולי אתם רוצים שיהיה לנו כסף בידיים, כי אתם סומכים עלינו שנעשה איתו דברים חיוביים, כמו שעשינו בעבר. למשל, אם נגיע לתמיכה גבוהה מספיק, נוכל לארגן כבשן נוסף ב-2016, ולעזור לעוד יוצר להוציא לאור משהו חדש למשחקי תפקידים בעברית.
  2. אולי אתם רוצים להביע את ההערכה שלכם לפעילויות שלנו. שלושתנו משקיעים הרבה זמן מדי שבוע במגוון פעילויות גמדיות: מחקר לקראת ההקלטה, הקלטה, עריכה, העלאה והפצה, תחזוקה טכנית של כל הפנים של הגמדים ברשת, מענה למכתבים, ארגון אירועים ותכנון לעתיד, הקלטות חיות, תפעול הכבשן, וכן הלאה. אם לדעתכם ההשקעה הזו מפיקה תוצאה ראויה, שאתם צורכים בהנאה ובאופן קבוע – או שאתם מאמינים שהיא תורמת לפיתוח התחביב באופן מועיל – אולי תרצו לפצות אותנו על כך באמצעות תשלום חודשי קבוע קטן כלשהו, המתאים לכם.
  3. אולי אתם פשוט רוצים לקנות לנו קפה פעם בחודש. כולנו אוהבים קפה! אני לא מתחייב לקנות דווקא קפה, ייתכן שאעדיף שוקו-קוקוס על בסיס מזדמן. בכל מקרה, תודה.

בכל מקרה לא נפסיק להוציא פרק חדש בכל שבוע, כמו תמיד. אף אחת מהפעילויות הנוכחיות שלנו לא תלויה בפטראון, אבל תקציב חודשי יאפשר לנו לעשות פעילויות נוספות או להשקיע יכולות נוספות בפעילויות קיימות.

main-patreon-2

 

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.