עדכון ספר הטינה לסוף נובמבר

בסוף החודש שעבר הכרזנו על תוכניות הגשמת היעדים של קמפיין המימון הגמדי. עבר חודש, ולכן הגיע הזמן לעדכון הראשון:

הגשמת תמורות
כל מי שאמור היה לקבל תמורה כלשהי, קיבל מייל ובו הסברים לגביה (עדכון: מלבד התמורות של הרצת משחקים). הסיכות כבר אצלנו; החולצות הודפסו; ספרי המשחק כבר רוכזו. את כולם אפשר יהיה לאסוף במשתה הגמדים 2, או לסכם דרכי משלוח או העברה אחרות עם אורי. התמורה היחידה שעוד לא התחלנו להגשים, ועוד לא נשלח עליה מייל, היא האזנה להקלטת פרק – זה קצת סיפור לוגיסטי מצידנו לארגן את זה, אז צפוי שזה יקרה רק אחרי משתה הגמדים 2. דדליין: 15 בינואר.

אבל הקוביות, הו, הקוביות. הזמנו מלא קוביות גמדיות מעולות, אבל הן התעכבו במכס… ואז נבלעו במכס. ולעולם לא יצוצו שוב. עקב סיבות שאין זה המקום להרחיב לגביהן, ואפילו אחרי תלישת שיערות ממושכת של אורי, הקוביות אינן נגישות לנו וגם לא יהיו. אנחנו שוקלים להזמין אותן מחדש (והפעם אחרת), אבל התקציב שלנו מצומצם מאוד, ולא בטוח שנוכל. נעדכן בהמשך.

ניוזלטר דו-שבועי
התחיל לפעול! הרשמו לעדכונים, כאן בצד.

אגפים חדשים באתר
שלב ראשון – "לסכם בינינו מה בדיוק אנחנו רוצים שיהיה בכל אגף" – עוד לא בוצע. אני אגדיר לזה פגישה לשבוע הקרוב, כדי שנסכם את זה סוף סוף. מבין כל הדברים, חשבתי שזה יהיה היעד שיוגשם הכי מהר יחסית לכמה עבודה הוא דורש, אבל בגלל שהוא דורש אפיון די מאסיבי, היה קל לי להעדיף לדחות אותו.
הדדליין היה ה-14 בדצמבר; לא סביר. בהנחה שנספיק לאפיין אותו השבוע, הדדליין החדש הוא 15 בינואר.

עמוד מדריכים
היינו אמורים לפתוח סקר למדריכים שאתם רוצים לראות כבר שבוע אחרי הפוסט הקודם, אבל התעסקנו בדברים אחרים ולכן דחינו את זה. הסקר נפתח השבוע, וענו עליו מלא. אפשר גם פשוט לשלוח לנו מייל עם הצעות!
דדליין: העמוד עולה עד ה-7 בדצמבר, עם שני מדריכים.

עמוד משחקי תפקידים בעברית
ישנו עמוד בסיסי (עוד אין לכם גישה אליו). הדדליין הוא שבוע אחרי עמוד המדריכים, אז ה-14 בדצמבר.

הקלטת פרק למשקיעים בלבד
עוד לא נקבע. עדיין צפוי לקרות לפני משתה הגמדים 2, כמו בתוכנית המקורית.

סרטוני וידאו
ממש אתמול קנינו מצלמה, והיום ירכש הציוד הנוסף (מיקרופון, מעמדים ותאורה).
דדליין לסרטון ראשון: הקדמנו לדצמבר (במקום ינואר), כי אנחנו רוצים לצלם את כנס Dragonmeet, בו ערן יריץ משחקי קלפים ואורי וערן יסתובבו ויצלמו התרשמות מכנס בחו"ל. לאחר מכן נתחיל בלו"ז של סרטון אחד בחודש, כמתוכנן.

וובקומיקס
מתקדם יפה מאוד. הקונספט גובש, הדמויות מוכנות, שלושה סטריפים ראשונים כבר בתהליכי ביצוע, נרכש דומיין והתחלנו לבנות את האתר. הדדליין מתאחר מעט לתחילת ינואר, ואנחנו גם יכולים לגלות את שמו: עד ארבעה שחקנים.

עדיין מחכים לינואר 2015:
חבילת תמיכה ביוצרים ישראלים
סיכום בכתב לכל הפרקים

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.