עדכון ספר הטינה לסוף דצמבר

בסוף אוקטובר הכרזנו על תוכניות הגשמת היעדים של קמפיין המימון הגמדי, הגיע הזמן לעדכון השני (העדכון הראשון כאן).

הגשמת תמורות
הסיכות, החולצות וספרי המשחק חולקו בחלקם, למי שהיה במשתה גמדים; אורי כעת מתחיל להתארגן מול כל האחרים באופן פרטי, לראות אם הם מעדיפים לאסוף את זה בכנס כלשהו, ישירות ממנו, או לקבל משלוח בדואר. אם אינכם רוצים לחכות, אתם מוזמנים לפנות אליו מיוזמתכם, באמצעות המייל הרגיל שלנו.
איורי דמויות בידי אביב אור: הושלמו! ראו אותם כאן: ראשון, שני.
האזנה להקלטת פרק: אמור היה להידחות ל-15 בינואר, אבל בוצע! פרק 94 הוקלט כולו מול קהל המשקיעים להם מגיעה התמורה הזו.
בחירת נושא לפרק והשתתפות בפרק: ישנם שלושה נושאים שהתבקשנו לעשות, ושלושה אנשים רכשו לעצמם אירוח בתוכנית. עד סוף פברואר אני מתכנן לסיים נושא שני (את הראשון כבר עשינו, סייברפאנק) ולארח אורח ראשון.
מצב הקוביות: עדיין במכס. אין חדש, אבל עוד לא ויתרנו סופית.

אגפים חדשים באתר
שלב "לסכם בינינו מה בדיוק אנחנו רוצים שיהיה בכל אגף" עוד לא בוצע, אבל אחרי שהיינו חולים, עסוקים, מצלמים, ומי יודע מה עוד בחודש האחרון, לא מצאנו את הזמן לעשות פגישה הולמת. אז ויתרנו על זה בינתיים, כי זה עיכב אותנו נורא, ולכן התחלנו כבר להעלות כתבות, ובחודש הקרוב נתחיל להעלות הקלטות משחק (דדליין: עד סוף ינואר). נסגר על הפרטים ככל שנרוץ הלאה – עדיף להתחיל כבר לעבוד, ולא להמשיך להתעכב עוד חודש. אני מקווה שיהיה לו"ז מסודר, וזה אומר שנדע בדיוק מה אנחנו רוצים, עד סוף ינואר.

עמוד מדריכים
הדדליין היה: "העמוד עולה עד ה-7 בדצמבר, עם שני מדריכים." העבודה הפריעה לכך, אבל המדריכים בתכל'ס גמורים, רק צריך לשייף אותם. הדדליין החדש הוא ה-7 בינואר.

עמוד משחקי תפקידים בעברית
הדדליין היה ה-14 בדצמבר, אבל הוא כבר עלה!

הקלטת פרק למשקיעים בלבד
עוד לא נקבע. היה צפוי לקרות לפני משתה הגמדים 2; דדליין חדש: נסגר על זה עד סוף ינואר, הפרק יגיע במהלך פברואר.

סרטוני וידאו
סרטון ראשון עלה בתור פרק 92; זאת לא היתה התוכנית, אבל זו היתה דרך טובה לבחון את יכולות הצילום והעריכה שלנו (יש מלא לקחים). הצפי הוא סרטון חדש מדי חודש, כמתוכנן; דדליין לסרטון ראשון: 15 בינואר. זה מלא עבודה, אבל זו עבודה מעניינת, ואני מקווה שנוכל ליצור לו"ז קבוע הולם כדי להבטיח שכל חודש יעלה סרטון חדש כמתוכנן.

וובקומיקס
התקדם יפה מאחורי הקלעים, אבל רק חצי חודש, כי החצי השני שנינו היינו חולים בדרכים שונות. הדדליין הוא עדיין "תחילת ינואר", וכדי לגבש זאת יותר, בואו נגיד ה-14 בינואר, עוד שבועיים. הבעיה העיקרית היא טכנית – להציג וובקומיקס בשתי שפות שונות באותו אתר.
עדכון: ב-14 בדיוק אביב עוברת דירה, ולכן זה ידחה בחצי שבוע לפחות.

דברים שנצטרך להתחיל להתעסק איתם בחודש הקרוב:
חבילת תמיכה ביוצרים ישראלים
סיכום בכתב לכל הפרקים

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.