תמורות חדשות במימון ההמון!

עברנו את יעד הבונוס הראשון, אז כדי לנסות לשכנע אתכם להביא אותנו לבאים, הוספנו גם תמורות חדשות, כדי שיהיו דרכים נוספות בהן תוכלו לתמוך בנו. ותודה רבה לערן וייס ואביב אור שמוכנים לתרום מזמנם ומיומנותם.

כרטיס ל-"משתה הגמדים 2 – מהיר וחפרני". אחרי הצלחתו של משתה הגמדים הראשון, ידענו שמתישהו נרצה לעשות עוד אחד, ונראה שההזדמנות הגיעה. אנחנו לא בטוחים בדיוק היכן ומתי, ונסגרים עכשיו על הפרטים, שכנראה יפורסמו בשבוע הבא. אבל סביר מאוד שזה יהיה ערב משחקים\סדנאות\הרצאות באזור המרכז, ביום חמישי כלשהו או תאריך נוח אחר, בחודשים הקרובים.
לפרק שהקלטנו במשתה הגמדים, בהשתתפות קהל – חלק א', חלק ב'

איור ראש של דמותכם בידי אביב אור, בדומה לראשים שאוירו עבור דרעק, ברנדה וזלקה (ואביב מנוח) ממרתון צריח הברקת. אביב איירה בערך 3,895 דברים שונים בקהילת משחקי התפקידים (ובערך 1,535,206 מחוץ לה) במהלך השנים, והיא שחקנית ותיקה בעצמה, כך שהיא רגישה לבקשות כדוגמת "הגמד שלי סוגד למאגדיור, אל הסופות, אפשר לעשות אותו יותר… סופתי?"

משחק שולחני בהנחיית ערן וייס. מעבר לכך שהוא חולק איתי שם פרטי, ערן וייס הוא מנחה ותיק ומעורה במגוון שיטות (בעיקר FATE, אבל אל תתפסו אותו בשיטה), שהתנדב להנחות לכם מה שתרצו מתוך הרפרטואר שלו, איפשהו באזור המרכז. ערן הגיש את ההרפתקה הזוכה בתחרות ההרפתקאות פרויקט מוזה וכנס גיבורים, "תלתן הדם". היא זמינה להורדה, אבל אם אתם רוצים שהוא יריץ לכם אותה, אל תקראו!

ובינתיים, במרתון צריח הברקת, המבוך הולך ומתחזק.

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.