יעדים עוד-יותר-חדשים!

אנחנו משערים שרבים מכם יצאו לאייקון, ומאחלים לכם חג אייקון שמח. לאלו מכם שאוהבים סוכות, גם סוכות שמח! ולמי שאוהב כלבלבים, ובכן, אני מקווה שיש לו כלבלבים שמחים!

עכשיו שעברנו את יעד הבונוס השלישי בקמפיין מימון ההמון הגמדי, ומאחר ויש עוד די הרבה ימים לקמפיין הזה, החלטנו להתחיל להגזים באמת וללכת על יעדים מטורפים במיוחד, כאלו שחשבנו לעשות אולי רק בעוד שנה, אם בכלל. אם נצליח להגיע גם לאלו – ובכן, שככה יהיה לי טוב, כנראה שאתם מאמינים שאנחנו מסוגלים לספק לכם תוכן איכותי, ובחיי, אני עומד לדאוג שיהיה את כל התוכן, ובכל האיכות שאפשר.

אם כי היעד החדש הראשון עליו הכרזנו עוסק בכלל בתוכן האיכותי שלכם:

אם נגיע ל-8,000 ש"ח נקים חבילת תמיכה ליוצרי משחקים ישראליים שמפתחים משחקים חדשים או מתרגמים לעברית משחקים קיימים. החבילה תכלול פגישות עיצוב איתנו, תקציב של 1000 ₪ ופרסום של התוצר. המטרה היא לעזור בפיתוח תוכן ישראלי חדש למשחקי תפקידים, ואנחנו מאמינים שתוכן שכזה צריך להגיע מאנשים חדשים ונמרצים שרוצים ליצור (תגידו את זה שלוש פעמים ברצף), ולכן החבילה הזו תכלול תמיכה וייעוץ. המטרה היא לבנות אתכם. גמדים זה נחמד והכל, אבל העולם צריך גם עוד גזעים.

בנוסף נוציא ניוזלטר דו-שבועי, שמרכז את החדשות והקישורים שהעלנו בזמן הזה בפייסבוק, לצד עדכונים לקראת האירועים הקרובים, כמו שאנחנו עושים בסוף כל פרק, על מנת שיהיה מקור חדשותי מרוכז לכל הדברים האלה.

חשבנו כבר על עוד שני יעדים, אבל אותם נציג בהמשך הדרך – כרגע יש לכם אייקון לשחק בו, או סוכה לשבת בה, או כלבלב ללטף. אז נעדכן בהמשך!

http://bit.ly/gamadim2014

Bookmark the permalink.
  • שלחו לנו מיילים לכתובת gamadim ב-roleplay.co.il
    אנחנו קוראים כל מייל, לחלקם אנחנו עונים ישירות, ואחרים אנחנו מקריאים בשידור.